OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Oramond Minotaur Camp

Oramond Minotaur Camp

Knight sv.
80
Mage sv.
120
Paladin sv.
70
Tecrübe
★★★★★
Ganimet
★★★★★
Konum
Eastern part of Oramond
Buradaki hasarın
Knight 97 % (Fiziksel), Paladin 98 % (Kutsal), Sorcerer 97 % (Enerji), Druid 94 % (Buz), Monk 97 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
condition_bleeding 30 %, Enerji 23 %, Can emme 19 %
Bölgedeki yaratıklar
49 yaratık, tur başına 58.400 temel tecrübe

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Mooh'Tah Warrior1.200900
Minotaur Hunter1.4001.700
Worm Priestess1.1001.500
Execowtioner3.5002.400
Moohtant3.2002.600
Minotaur Amazon2.6002.200

En iyi ganimet

Nerede Bulunur

Zemin seviyesi
Zemin seviyesinin 1 kat üstü
Zemin seviyesi