OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Mage sv.
300
Tecrübe
★★★★★
Ganimet
★★★★★
Konum
Underground Glooth Factory
Buradaki hasarın
Knight 99 % (Fiziksel), Paladin 99 % (Fiziksel), Sorcerer 96 % (Ateş), Druid 94 % (Buz), Monk 99 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 71 %, Toprak 17 %
Bölgedeki yaratıklar
49 yaratık, tur başına 86.175 temel tecrübe

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Minotaur Invader1.8501.600
Worm Priestess1.1001.500
Minotaur Hunter1.4001.700
Mooh'Tah Warrior1.200900
Minotaur Amazon2.6002.200
Execowtioner3.5002.400
Moohtant3.2002.600
Glooth Powered Minotaur3.2002.600
Worker Golem1.4701.250
Glooth Golem2.7001.930
Rustheap Golem2.8002.350
Metal Gargoyle2.1001.470
War Golem4.3002.680
High Voltage Elemental1.5001.500
Walker3.0002.200
Glooth Battery8.0003.000
Control Tower7.5004.500
Blood Beast1.6001.000
Drillworm1.5001.200
Wyrm1.8251.550
Devourer1.9001.755
Glooth Anemone2.4001.755
Behemoth4.0002.500
Elder Wyrm2.7002.500

En iyi ganimet

Nerede Bulunur

Zemin seviyesinin 6 kat altı