OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Knight sv.
160
Mage sv.
130
Paladin sv.
120
Tecrübe
–
Ganimet
–
Önerilen yetenek
Knight 90, Mage 70, Paladin 90
Konum
Underground north of Rathleton
Buradaki hasarın
Knight 85 % (Fiziksel), Paladin 101 % (Kutsal), Sorcerer 83 % (Ölüm), Druid 98 % (Buz), Monk 85 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 82 %
Bölgedeki yaratıklar
70 yaratık, tur başına 356.570 temel tecrübe
Giriş
Betikli portal veya kol, genellikle bir görevle açılır; Av Bulucu seni girişe kadar götürür

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Glooth Golem2.7001.930
Rustheap Golem2.8002.350
Worker Golem1.4701.250
War Golem4.3002.680
Minotaur Amazon2.6002.200
Execowtioner3.5002.400
Moohtant3.2002.600
Destroyer3.7002.500
Hellspawn3.5002.550
Grim Reaper3.9005.500
Dark Torturer7.3504.650
Demon8.2006.000
Hellhound7.5005.440
Juggernaut18.00011.200

Nerede Bulunur

Zemin seviyesinin 2 kat üstü
Zemin seviyesinin 1 kat altı