OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Knight sv.
120
Mage sv.
120
Paladin sv.
120
Tecrübe
★★★★★
Ganimet
★★★★★
Önerilen yetenek
Knight 90, Paladin 90
Konum
North of Ulderek's Rock and below sea level
Buradaki hasarın
Knight 94 % (Fiziksel), Paladin 94 % (Fiziksel), Sorcerer 88 % (Ateş), Druid 92 % (Buz), Monk 94 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 85 %
Bölgedeki yaratıklar
41 yaratık, tur başına 37.140 temel tecrübe
Giriş
Betikli portal veya kol, genellikle bir görevle açılır; Av Bulucu seni girişe kadar götürür
Gerekli görevler
Bu av alanına ancak şu görevleri tamamladıktan sonra girebilirsin: Forgotten Knowledge Quest

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Necromancer580580
Vicious Squire1.000900
Renegade Knight1.4501.200
Vile Grandmaster1.7001.500
Warlock3.5004.000
Shaper Matriarch2.0001.650
Broken Shaper2.2001.800
Twisted Shaper2.5002.050

Nerede Bulunur

Zemin seviyesinin 1 kat altı