OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Knight sv.
550
Mage sv.
550
Paladin sv.
550
Tecrübe
★★★★★
Ganimet
★★★★★
Önerilen yetenek
Knight 120, Mage 110, Paladin 115
Konum
Vengoth
Buradaki hasarın
Knight 96 % (Fiziksel), Paladin 100 % (Kutsal), Sorcerer 104 % (Ateş), Druid 105 % (Toprak), Monk 96 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 81 %
Bölgedeki yaratıklar
38 yaratık, tur başına 275.920 temel tecrübe

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Dworc Shadowstalker8.9008.930
Gloom Maw8.7008.770
Norcferatu Heartless5.7005.900
Norcferatu Nightweaver6.1006.370
Orclops Bloodbreaker10.30010.250
Varg5.4005.630

En iyi ganimet

Nerede Bulunur

Zemin seviyesinin 1 kat altı

Bilgiler TibiaWiki makalesinden (açıklama Türkçeye çevrildi): Norcferatu Dungeons (CC BY-SA).

Görseller ve eşya açıklamaları: TibiaWiki ve katkıda bulunanlar, lisans: CC BY-SA.