OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Knight sv.
350
Mage sv.
300
Paladin sv.
300
Tecrübe
–
Ganimet
–
Konum
Under the Zao Steppe
Buradaki hasarın
Knight 95 % (Fiziksel), Paladin 103 % (Kutsal), Sorcerer 101 % (Enerji), Druid 99 % (Buz), Monk 95 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 63 %, Can emme 13 %, Ölüm 11 %
Bölgedeki yaratıklar
13 yaratık, tur başına 104.488 temel tecrübe

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Plaguesmith8.2503.800
Dark Torturer7.3504.650
Demon8.2006.000
Hellhound7.5005.440
Vexclaw8.5006.248
Grimeleech9.5007.216
Hellflayer14.00011.720
Juggernaut18.00011.200

Nerede Bulunur

Zemin seviyesinin 2 kat altı
Zemin seviyesinin 5 kat altı