OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Knight sv.
350
Mage sv.
300
Paladin sv.
300
Tecrübe
–
Ganimet
–
Konum
Under the sea south of Roshamuul
Buradaki hasarın
Knight 80 % (Fiziksel), Paladin 104 % (Kutsal), Sorcerer 89 % (Enerji), Druid 111 % (Buz), Monk 80 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 62 %, Ateş 21 %
Bölgedeki yaratıklar
63 yaratık, tur başına 381.504 temel tecrübe
Giriş
Betikli portal veya kol, genellikle bir görevle açılır; Av Bulucu seni girişe kadar götürür
Gerekli görevler
Bu av alanına ancak şu görevleri tamamladıktan sonra girebilirsin: Ferumbras' Ascension Quest

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Fury4.1004.000
Hellfire Fighter3.8003.800
Hellhound7.5005.440
Vexclaw8.5006.248
Grimeleech9.5007.216
Hellflayer14.00011.720

Nerede Bulunur

Zemin seviyesinin 7 kat altı
Zemin seviyesinin 7 kat altı