OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Knight sv.
100
Mage sv.
95
Paladin sv.
90
Tecrübe
–
Ganimet
–
Önerilen yetenek
Knight 90, Paladin 90
Konum
Below the Formorgar Glacier
Buradaki hasarın
Knight 103 % (Fiziksel), Paladin 103 % (Fiziksel), Sorcerer 110 % (Enerji), Druid 97 % (Toprak), Monk 103 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 88 %, Can emme 12 %
Bölgedeki yaratıklar
32 yaratık, tur başına 2.439 temel tecrübe

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Frost Troll5523
Bandit24565
Novice of the Cult285100
Gargoyle250150
Stone Golem270160
Mammoth320160
Ghost150120
Acolyte of the Cult390300
Ice Golem385295
Adept of the Cult430400
Enlightened of the Cult700500
Ice Witch650580
Crystal Spider1.250900
Nightmare2.7001.800
Destroyer3.7002.500
Behemoth4.0002.500
Hellspawn3.5002.550
Lost Soul5.8004.000
Plaguesmith8.2503.800
Demon8.2006.000
Juggernaut18.00011.200

Nerede Bulunur

Zemin seviyesinin 2 kat altı