OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Knight sv.
250
Mage sv.
250
Paladin sv.
250
Tecrübe
★★★★★
Ganimet
★★★★★
Önerilen yetenek
Knight 100, Mage 80, Paladin 100
Konum
Northeast of the Zao Steppe, around
Buradaki hasarın
Knight 80 % (Fiziksel), Paladin 110 % (Kutsal), Sorcerer 100 % (Enerji), Druid 100 % (Toprak), Monk 80 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 74 %, Enerji 10 %, Toprak 10 %
Bölgedeki yaratıklar
44 yaratık, tur başına 289.800 temel tecrübe
Giriş
Betikli portal veya kol, genellikle bir görevle açılır; Av Bulucu seni girişe kadar götürür
Gerekli görevler
Bu av alanına ancak şu görevleri tamamladıktan sonra girebilirsin: The Secret Library Quest

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Sandcrawler3020
Falcon Paladin8.5006.900
Falcon Knight9.0006.300
Grand Commander Soeren17.00012.000
Grand Chaplain Gaunder18.00014.000
Preceptor Lazare16.00010.000
Grand Canon Dominus15.00011.000
Dazed Leaf Golem10.0008.000
Jailer6545
Thawing Dragon Lord25.0002.100

En iyi ganimet

Nerede Bulunur

Zemin seviyesi
Zemin seviyesinin 4 kat üstü
Zemin seviyesinin 2 kat üstü
Zemin seviyesinin 1 kat altı

Bilgiler TibiaWiki makalesinden (açıklama Türkçeye çevrildi): Falcon Bastion (CC BY-SA).

Görseller ve eşya açıklamaları: TibiaWiki ve katkıda bulunanlar, lisans: CC BY-SA.