OrientWarWIKI
Web sitesi ↗
Knight sv.
100
Mage sv.
105
Paladin sv.
100
Tecrübe
★★★★★
Ganimet
★★★★★
Önerilen yetenek
Knight 85, Mage 70, Paladin 85
Konum
Through a teleporter in the Edron Hero Cave, here
Buradaki hasarın
Knight 79 % (Fiziksel), Paladin 120 % (Kutsal), Sorcerer 90 % (Enerji), Druid 64 % (Buz), Monk 79 % (Fiziksel)
Aldığın hasar
Fiziksel 87 %
Bölgedeki yaratıklar
55 yaratık, tur başına 188.605 temel tecrübe
Giriş
Betikli portal veya kol, genellikle bir görevle açılır; Av Bulucu seni girişe kadar götürür
Gerekli görevler
Bu av alanına ancak şu görevleri tamamladıktan sonra girebilirsin: The Inquisition Quest

Yaratıklar

İsimCanTecrübe
Fire Devil200145
Fire Elemental280220
Hellfire Fighter3.8003.800
Massive Fire Elemental1.8001.400
Gargoyle250150
Stone Golem270160
Behemoth4.0002.500
Juggernaut18.00011.200
Ushuriel31.50010.000
Crystal Spider1.250900
Ice Golem385295
Spectre1.3502.100
Hand of Cursed Fate6.6005.000
Phantasm651
Nightmare2.7001.800
Massive Water Elemental1.2501.100
Quara Pincher1.8001.500
Quara Predator2.2001.850
Quara Hydromancer1.100950
Zugurosh90.50010.000
Dark Torturer7.3504.650
Betrayed Wraith4.2003.500
Lost Soul5.8004.000
Plaguesmith8.2503.800
Fury4.1004.000
Destroyer3.7002.500
Madareth75.00010.000
Defiler3.6503.700
Son of Verminor8.5005.900
Blightwalker8.1006.400
Hellhound7.5005.440
Latrivan25.00010.000
Golgordan40.00010.000
Warlock3.5004.000
Lich880900
Undead Dragon8.3507.500
Braindeath1.225985
Vampire475305
Efreet550410
Diabolic Imp1.9502.900
Demon8.2006.000
Annihilon46.50015.000
Bonebeast515580
Ancient Scarab1.000720
Hellgorak25.85010.000

En iyi ganimet

Nerede Bulunur

Zemin seviyesinin 7 kat altı

Bilgiler TibiaWiki makalesinden (açıklama Türkçeye çevrildi): Demon Forge (CC BY-SA).

Görseller ve eşya açıklamaları: TibiaWiki ve katkıda bulunanlar, lisans: CC BY-SA.